EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  10329  32
Матеріали за темою:

 Засоби зв'язку від ізраїльського і турецького виробників проходять випробування на військовому полігоні неподалік Києва

Українські військові проводять випробування засобів зв'язку компаній "Elbit Sistem" і "Aselsan", які претендують на отримання контракту з українською армією.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, обладнання проходить випробування за 30 параметрами. У тому числі і в умовах роботи засобів радіо-електронної боротьби.


Також читайте: Туреччина готова поставити ЗСУ найсучасніші системи зв'язку і технології для їх виробництва, - представник фірми Aselsan Гол

У тестуванні засобів зв'язку беруть участь представники турецької та ізраїльської компанії. Компанія "Elbit Sistem" стурбована застосуванням РЕП (засобів радіоелектронного придушення) під час тестування їхніх радіостанцій.

Офіційний представник компанії пан Шлома стверджує, що у них немає зауважень до ходу порівняльних випробувань радіостанцій компанії "Elbit" з радіостанціями "Aselsan", крім одного: на думку пана Шлома використання систем РЕП проти радіостанцій "Elbit", має бути узгоджено і про це потрібно попереджати заздалегідь.

Організатори випробувань - заступник начальника Генерального штабу генерал Бесараб, а також начальник зв'язку Генерального штабу генерал Рапко, запевнили пана Шлому (Ізраїль), що застосування РЕП буде реалізовано за однаковою процедурою до всіх учасників випробувань.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n442181
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXczVVhRNVEzZ3dXVVJSZG5SSFZUQk1NMUYyWkVkUVprNURlVEJNYWxGMk9VZEJNRXczVVhOa1IwUXdURXhSYzA1RE9UQk1NMUpxTTNwUmREbERlVW81UjFBd1RHWlJkblJETm1aT1EzY3dXVVJSZGs1SFZ6QlpPRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору