EN|RU|UK
 Суспільство
  1566  12

 Кабмін призначив Рашкевича заступником міністра освіти з питань євроінтеграції

рашкевич

Кабінет міністрів призначив заступником міністра освіти й науки з питань вищої освіти і євроінтеграції Юрія Рашкевича.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки.

"Сьогодні, 31 травня 2017 року, Уряд призначив Юрія Рашкевича заступником Міністра освіти і науки України. У МОН він опікуватиметься питаннями вищої освіти та євроінтеграції. Юрій Рашкевич має багаторічний досвід науково-педагогічної роботи та налагодження міжнародних зв'язків у сфері вищої освіти, зокрема, інтеграції українських ВНЗ у європейський простір", - йдеться в повідомленні.

Упродовж 1994-2017 років Юрій Рашкевич координував виконання низки міжнародних освітянських проектів за програмами Tempus, Еразмус+ та CIDA. Після приєднання України до Болонського процесу керував двома міжнародними проектами за програмою Tempus, присвяченими впровадженню Європейської кредитно-трансферної системи та модернізації управління університетом.

Проходив стажування у Вейнському університеті (Детройт, США), Університеті Торонто й Університеті МакМастер (Канада), Університеті Твенте (Голландія), Віденському ТУ (Австрія), Королівському технологічному інституті Стокгольму (Швеція), Університеті Дербі (Англія), Політехніці Варшавській (Польща), Університеті Флоренції (Італія).

Вільно володіє англійською та польською мовами.

Також читайте: Гриневич: У Закон "Про освіту" закладена педагогічна автономія вчителя
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442186
VEhrNGRrdzVSMVV3VEV4U1owNURLekJhWWxGMlpFZERNRXhZVVhNNVIwRXdURVJTYUhSSFZ6QlpPVGd3U25wU2JIUkRPVEJNTjFKblpFTjVNRnBpVW1kMFF6UT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору