EN|RU|UK
 Політика України
  5673  27

 "Тепер і студенти-медики, які навчалися на бюджетній основі, мають право на вільний вибір місця подальшої роботи", - Гриневич

гриневич

Майбутніх медиків звільнили від обов'язкового "відпрацювання" після вишу.

Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка звільняє студентів-медиків від обов'язкової роботи в бюджетних установах після випуску. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба уряду.

Таке рішення прийняли сьогодні, 31 травня.

"Обов'язкове працевлаштування для інших студентів було скасовано ще минулого року, однак саме працевлаштування студентів-медиків залишили в зв'язку з позицією профільних установ. Тепер і студенти-медики можуть розпоряджатися собою після випуску і реалізовувати своє конституційне право на вільний вибір місця подальшої роботи", - пояснила міністр освіти й науки України Лілія Гриневич.

Зазначають, що таке рішення прийняли у зв'язку зі змінами в законодавстві. Так, раніше закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників" скасував норми щодо обов'язковості працевлаштування випускників вишів.

Раніше студенти, які навчалися за держзамовленням, повинні були відпрацювати три роки на тому підприємстві, куди їх направив навчальний заклад, за розподілом. У разі, якщо випускник відмовлявся, йому пропонували відшкодувати гроші за навчання. Відпрацювання контролювалося фінансовою інспекцією.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n442188
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhaT1F6RXdURlJSZFU1SFJ6Qk1hbEYyWkVOM1prNURLekJaU0ZGemRFZFhNRmxNVVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору