EN|RU|UK
 Економіка
  5515  2

 Група DCH Ярославського прийняла управління Sukha Balka

Сьогодні в Кривому Розі управлінська команда DCH прийняла управління підприємством Sukha Balka, що раніше належало групі EVRAZ.

Про це повідомили в прес-службі DCH.

Нагадаємо, що про купівлю активу було оголошено 25 травня, сума угоди становить $ 110 млн.

Олександр Ярославський, власник і президент групи DCH, у своєму виступі підкреслив, що має тривалий досвід роботи в Кривому Розі. "Перший раз я приїхав сюди 22 роки тому - працював із багатьма промисловими підприємствами. Так що це для мене рідний регіон, мені приємно знову повернутися до Кривого Рогу. Ми докладемо всіх зусиль, щоб Sukha Balka розвивалася, забезпечуючи наступність кращих традицій. Різких рухів не буде, але, в той же час, ми будемо впроваджувати свої нововведення, які відпрацювали у себе в DCH. І звичайно, приділимо увагу соціальним аспектам, і участі в житті міста", - сказав він.

Олександр Ярославський представив нового генерального директора Sukha Balka Віталія Баша - топ-менеджера з 10-річним досвідом активами в добувній галузі (в рамках DCH). І повідомив, що найближчі кілька місяців управлінська команда DCH присвятить глибинній діагностиці ситуації на підприємстві та доопрацюванню стратегії розвитку підприємства. Віталій Баш, в свою чергу, також зазначив, що: "З огляду на досвід групи DCH з управління промисловими активами, ми впевнені, що наша команда зможе дати Sukha Balka новий імпульс для сталого розвитку. Це в наших силах".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n442196
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU1oyUkROekJNUkZGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsRFlUQlpSRkYxVGtONU1FeHFVWFZUUkZGdlRrZFhNRXhOUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору