EN|RU|UK
 Політика України
  3287  9

 МВС закликає Мін'юст перереєструвати юридичні особи, які містять у назві слово "поліція"

мвд

За інформацією МВС зараз в Україні функціонує 31 юридична особа (громадські організації та комунальні підприємства), які незаконно використовують у своїй назві слово "поліція".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

На думку міністерства, ці організації, використовуючи у своїх назвах слово "поліція", порушують норми Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань".

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков направив міністру юстиції Павлу Петренко лист із проханням вжити усіх законних заходів для узгодження відповідно до закону назв цих юросіб.


"Відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань" найменування юридичної особи не може бути тотожним найменуванню іншої юридичної особи (крім органів місцевого самоврядування). Зокрема, заборонено використовувати повне або скорочене найменування державних органів або органів місцевого самоврядування або похідні від цих найменувань. У цьому випадку центральний орган виконавчої влади - Національна поліція Україна. Закон про неї дозволяє використовувати і скорочену форму - слово "поліція".


Тому, відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 28 Закону, невідповідність найменування юридичної особи вимогам Закону є підставою для відмови в державній реєстрації", - пояснюють у МВС.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442226
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU2pnd1NpOVJkR1JIUXpCWlJGRjBaRU01TUV4eVVYWnBSRkZ1T1VOM01FeE1VWFU1UXl0TWVTOVJkWFJES3pCTWVsSm5PVU01TUV4RVVYVTVSMDB3VEROUmRGTkVVWFk1UjFjd1RGUlJkamxIUVRCTWFsSnNUa000TUZsSVVtZDBRM2t3VERVNE1FcDZVV3QwUTJobVRrTmpNRnBpVVhaVFpsSnFkRWRDTUZsS09EQktNMUZ6VGtkSE1Fd3ZVWFowUXpjd1dtSlNhSFJIVnpCWk9EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору