EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  11142  26

 У США ускладнили процедуру видачі в'їзних віз, - Reuters

грузия осетия сша абхазия

Адміністрація президента США затвердила нову анкету для охочих відвідати країну, яка містить розширений список запитань.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Нові анкети для перевірки потенційних відвідувачів США 23 травня схвалило Адміністративно-бюджетне управління, незважаючи на їх критику під час громадського обговорення з боку кількох посадових осіб, зокрема - зі сфери освіти.

Противники нових анкет стверджували, що їх запровадження призведе до затягування процесу обробки інформації, і в результаті - перешкоджатиме притоку іноземних студентів і вчених у навчальні заклади Сполучених Штатів.

Відповідно до нових процедур, консульство США може вимагати від кандидатів на отримання візи номери всіх попередніх закордонних паспортів, дані соціальних мереж за останні п'ять років, адреси електронної пошти та номери телефонів. Також можуть запросити біографічну інформацію за останні 15 років, включаючи адреси проживання, місця роботи та історію подорожей.

У Держдепартаменті заявили, що ці поля не є обов'язковими для заповнення, проте посадові особи будуть запитувати додаткову інформацію, коли вирішать, "що така інформація необхідна для підтвердження особи або проведення більш суворої перевірки з метою національної безпеки".

Державний департамент раніше повідомив, що більш жорстке опитування буде застосовуватися до заявників на отримання візи через терористичну загрозу, або інші фактори, пов'язані з загрозою національною безпекою.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442319
VEhrdlVXOTBSMEV3VEVSUmRrNURMMHg1TDFGemRFZFhNRXhtVVhOSWVsRnZaRU52TUVwQlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору