EN|RU|UK
 Події
  17982  30

 Порошенко схвалив безкоштовну приватизацію громадянами житла у гуртожитках після 5 років проживання

закон

Президент Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє громадянам, які через відсутність власного житла тривалий час (понад 5 років) на законних підставах проживають у гуртожитках, після передачі цих гуртожитків у власність об'єднаних територіальних громад безкоштовно приватизувати приміщення, де вони проживають.

Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту на сайті Верховної Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Згідно з документом, громадяни, які на законних підставах зареєстровані за місцем проживання в гуртожитку і фактично проживають у ньому на умовах надання їм ліжко-місця, отримують право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку після їх розселення в окремі житлові приміщення в гуртожитку.

Право на приватизацію поширюється на приміщення в гуртожитках, побудованих у радянські часи на загальнодержавні кошти (серед іншого й за рахунок державних і колективних підприємств та організацій) і які включено до статутних капіталів (фондів) господарських товариств та інших організацій, створених у процесі приватизації (корпоратизації) колишніх державних або комунальних підприємств, зокрема й ті, які в подальшому було передано до статутних капіталів інших юридичних осіб або відчужено іншим способом.


Однак ця норма не буде поширюватися на гуртожитки, які побудовані або придбані в радянські часи приватними чи колективними власниками за власні або залучені кошти.

Документ визначає, що тривалим часом для проживання вважають проживання в гуртожитку постійно сукупно упродовж 5 і більше років.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442331
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NVGd3VEZCU1p6bEhRVEJaVEZGMmRFTXlNRXhxVW1kMFF5c3dUSEE0TUV3dlVtZE9RelF3VEV4UmMwNUhRekJNYWxGME9VTjNNRmxpVW14MFIxQT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору