EN|RU|UK
 Політика України
  11439  4

 Кабмін встановив компенсацію податку з фізосіб для військових після звільнення зі служби

кабмин

Уряд посилив соціальний захист військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, zrs звільняються зі служби, а також членів їхніх сімей.

Кабінет Міністрів встановив виплату щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями після звільнення зі служби. Про це йдеться в розпорядженні уряду №375 від 31 травня, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, затверджено зміни до Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, які утримують із грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими і особами рядового і начальницького складу.


Постанова передбачає виплату зазначеної грошової компенсації як під час проходження служби, так і після звільнення.

Витрати, пов'язані з виконанням постанови, будуть здійснюватися в межах асигнувань на грошове забезпечення, передбачених у державному бюджеті для утримання відповідних державних органів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442349
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVEWmpCWlJGRnpUa041TUV3M1VYWjBSMFl3VERkU1owNURLekJNTTFGMlpFZFhTVTVES3pCWlJGRnpPVU4zTUV3elVYVkllbEZ6ZEVkWE1FeHVVbWRrUjAwd1RISlJkblJEZVRCTU4xSm5aRU0zTUZsUVVYUjBRM2d3VERkUmMzUkhSekJhV2pnd1NuSlJjMDVEZURCTWVsSnNkRU01
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору