EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  5737  1

 Фонд гарантування закликав боржників банку "Михайлівський" не піддаватися на погрози фінкомпаній, на які виводилися активи збанкрутілого банку

Незважаючи на проміжні рішення судів на користь фінансових компаній "Плеяда" і "Фагор" у їх спорі з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, який виконує обов'язки ліквідатора збанкрутілого банку "Михайлівський", Фонд зазначає, що поки тільки банк є єдиним законним кредитором позичальників.

Тому, платити відсотки за креди і повертати борг позичальники повинні тільки на рахунки банку. В іншому випадку, їх борг не буде вважатися погашеним і згодом вони, маючи погану кредитну історію, не зможуть отримати банківське кредитування.

Про це на прес-конференції, яка відбулася 30 травня у ФГВФО, повідомила Катерина Мисник, директор департаменту розслідування протиправних діянь, повідомили в прес-службі Фонду.

Вона розповіла, що їй особисто надходило понад 100 дзвінків від позичальників, які скаржилися на тиск і погрози фізичної розправи з боку зазначених фінкомпаній.

Свої претензії на гроші позичальників банку компанії "Плеяда" і "Фагор" мотивують судовими рішеннями, ще не набули чинності і будуть оскаржені Фондом у вищих інстанціях.
"Фонд буде боротися до кінця за права вкладників банку й інтереси держави. Ми закликаємо позичальників банку не піддаватися на погрози і погашати кредити тільки в банку "Михайлівський", - заявила Катерина Мисник.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n442369
VEhrNGRrdzVRM2d3VEVSUmRtUkROakJNYURnd1MxUlJkblJET1RCTVVXY3dURkJSYzA1SFFUQk1SRkYyWkVkRE1GbFFVWE4wUTNjd1RETlJkbVJIVUVsT1Eza3dUSEpSZFRsRGR6Qk1WRkpzZEVONQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору