EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4401  65

 Генерал-губернатор Канади поставив підпис під угодою про зону вільної торгівлі з Україною, - Порошенко

канада

Президент України Петро Порошенко оприлюднив інформацію про те, що генерал-губернатор Канади поставив свій підпис під договором про ратифікацію зони вільної торгівлі між Канадою та Україною і таким чином надав документу остаточну легітимність.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці Порошенка.

У повідомленні зазначено: "Вітаю українців із ухваленням ще одного важливого для України рішення. Сьогодні після згоди Палати громад та Сенату Генерал-губернатор Канади скріпив своїм підписом Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сенат Канади ратифікував угоду про вільну торгівлю з Україною, - посол Шевченко

З урахуванням ратифікації нідерландським Сенатом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС це рішення має більш, ніж символічне значення.

І Канада, і Нідерланди фактично синхронно зробили рішучий крок на шляху до формування трикутника вільної торгівлі Україна - Канада - ЄС. Після завершення всіх формальних процедур, цей трикутник об'єднає три регіони на двох континентах на основі спільної відданості ліберальним цінностям та ідеям.

Для України, ці рішення є свідченням результативності проведених нами реформ. Це найкращий стимул для нас посилювати динаміку внутрішніх перетворень. А для наших міжнародних партнерів - потужний сигнал щодо змін в України та відкрите запрошення до взаємовигідної співпраці в інтересах миру, стабільності та безпеки".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n442409
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEyRXdURVJSZG1SRGR6Qk1WRkZ6U0hwUmJEbERVekJMU1QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору