EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1939  17

 Боремося за весь комплекс нашої конкурентної продукції на ринках ЄС і ринках третіх країн, - Гройсман

Уряд України працює над захистом своїх інтересів на світових ринках, серед іншого і ЄС.

Як інформує "Обозреватель", про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, під час відвідування одного з найбільших металургійних комбінатів України "Азовсталі".

"Ми сьогодні боремося за весь комплекс нашої конкурентної продукції на ринках ЄС і ринках третіх країн. Ви знаєте, що у нас вже є повна ратифікація угоди з ЄС про асоціацію. Хоча в торговій частині вона запрацювала раніше. У нас є торгові місії буквально щотижня працюємо - це Туреччина, Ізраїль, ЄС, Канада - щодо можливостей створення нових зон вільної торгівлі в тому числі з усього широкого спектру. Є багато питань, пов'язаних з антидемпінговим розслідуванням щодо різних позицій, і ми над ними працюємо виходячи тільки з інтересів України", - заявив прем'єр.

Як відомо, ЄС веде антидемпінгове розслідування щодо поставок в ЄС з України гарячекатаного рулону і товстого листа. У разі рішення про включення антидемпінгових заходів, на українську продукцію буде накладена мито, що зробить продукцію металургів дорожчою і неконкурентною.

Україна також перебуває в переговорному процесі навколо підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Туреччиною, в рамках якої передбачається пункт про скасування мита на поставку продукції українських металургів у Туреччину. Як відомо, турецькі металурги вже виступили проти цієї норми.

За словами прем'єр-міністра, підприємства гірничо-металургійного комплексу (ГМК) становлять 30% ВВП в Україні.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n442468
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaT1F6RXdXVXhSYzA1RE56QlpVRkpuVGtONk1GcGlVbW96ZWxGdGRFTjNNRXhJVVhaT1IxY3dUREE5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору