EN|RU|UK
 Суспільство
  4737  25

 НАУ "колошматить" через різні групи впливу, - Гриневич про проблему виборів ректора університету

гриневич

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич вважає, що в умовах війни між кланами всередині Національного авіаційного університету проведення виборів нового ректора неможливе.

Про це вона розповіла в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Національний авіаційний університет - це той вищий навчальний заклад, який останнім часом отримав найбільше потрясінь. Ви знаєте, що буквально в серпні минулого року там був пійманий на хабарі виконувач обов'язків (ректор Володимир Харченко, - ред.)", - нагадала Гриневич.

Вона додала, що незважаючи на величезний потенціал, ВНЗ "колошматить", бо в ньому борються між собою різні групи впливу, пов'язані із земельними ділянками, майном університету тощо.

Також читайте: Підручники в PDF або форматі електронної книги вже є, - Гриневич

"У таких умовах, коли відбувається оця війна між кланами, неможливо провести вибори. Хоча зараз ми бачимо, що потроху ситуація в університеті стабілізується. Ми вже бачимо, що йде притік студентів, стабілізується питання виконання різноманітних програм; покращилися показники роботи університету. І я сподіваюся, що ще трошки - і ми дозріємо до того, щоб можна було провести нормальний конкурс в умовах виборів", - сказала міністр.

На питання про те, чи намагалися представники кланів домовитися з нею, Гриневич відповіла ствердно.

"Звичайно! І я готова зустрічатися з усіма - але тільки в присутності інших людей. І коли вони приходять, я запрошую інших профільних заступників міністра, які добре знають ситуацію в університеті. І ми завжди маємо аргументи для кожної сторони", - підкреслила вона.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442476
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkUVprNUhRVEJNV0ZGMWRFZERNRXczVW1kQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору