EN|RU|UK
 Політика України
  29028  75
Матеріали за темою:

 Той, хто напав на Осмаєва, - особистий кілер Кадирова Денісултанов-Курмакаєв, - РосЗМІ

динго

Кілер Осмаєва і Окуєвої може виявитися людиною Кадирова.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, в інтернеті з'явилася інформація про те, що на одному з новинних російських сайтів було виявлено публікацію за 2009 рік, де оприлюднено фотографії людини дуже схожої зовні на кілера, який напав на Адама Осмаєва.

Видання Руспрес повідомляє, що на фото - особистий кілер Рамзана Кадирова пітерський бандит Артур Денісултанов-Курмакаєв на прізвисько Дінго.

Українські правоохоронні органи поки не підтверджують цю інформацію.

Той, хто напав на Осмаєва, - особистий кілер Кадирова Денісултанов-Курмакаєв, - РосЗМІ 01

"Денісултанов прославився завдяки гучній історії зі своїм обміном на російського солдата, який був у чеченському полоні. 5 січня 1998 група під керівництвом Дінго вирішила викрасти генерального директора Колпінського харчового комбінату задля вимагання викупу. Однак у руках зловмисників опинився водій директора, через два тижні водія звільнили, а Денісултанов втік буквально з рук оперативників, протаранивши на своєму автомобілі міліцейський кордон. Кілька місяців по тому його спіймали в Харкові і видали Росії", - повідомляє видання.

За інформацією видання, Дінго став Курмакаєвим улітку 2001 року, коли одружився із сестрою відомого гатчинського бізнесмена Кіяма Курмакаєва. Торік він ще раз міняв паспорт і в новому документі отримав ім'я Цебро. Про те, що це одна і та сама людина, свідчать документи, які є в редакції.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору