EN|RU|UK
 Події
  145248  313
Матеріали за темою:

 "Кілер виявився непростою штучкою - на його совісті вбивства чеченців у Європі", - Окуєва

окуева

Адам Осмаєв у свідомості, але давати свідчення не може через ШВЛ.

Як передає Цензор.НЕТ, дружина Адама Осмаєва, на якого вчора було скоєно замах, повідомила на своїй сторінці в Фейсбук про стан чоловіка.

"Кілька хвилин була в Адама. Він у свідомості - все розуміє, але говорити поки не може через апарат штучного дихання.
Стан досить стабільний, але пам'ятаймо про те, що перші три дні в таких ситуаціях завжди критичні. Продовжуйте, будь ласка, молитися, - пише Аміна. - До речі, мусульманський піст, якого ми дотримувалися в той страшний день (вчора), судячи з усього, дуже полегшив операцію Адама: якщо коротко, порожнисті органи його черевної порожнини були порожні і виявилися не пошкоджені, що дало можливість перелити йому назад його власну кров, що витекла з пораненої печінки. Частину легені, правда, теж довелося видалити і накласти шви на розірвану діафрагму. Головне зараз позитивна гемодинаміка (стан) в найближчі три дні. А кілер виявився дуже непростою штучкою - на залишках його совісті багато вбивств чеченців, зокрема і в Європі. Я рада, що він отримав по заслугах саме від моєї руки (за попередньою інформацією він буде "ходити під себе" весь залишок свого жалюгідного життя (одна куля застрягла в хребті).

Але в цьому заслуга не моя - так було потрвбно Богові в цей священний для нас місяць".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442492
TUV4bVVYTk9Remd3VEVSU2FGTkVVWFprUTNkSlRrTjNNRXhVVVhOT1F6Z3dURUZuTUV3M1VtZGtRemd3VEVSU2JFNURlVEJNUVhaTU9VTmxNRmxJVVhaT1EzY3dXbFJSYzJsRVVXdE9RekF3VEVSUmRraDZVVzUwUXpZd1dWQlNiRTVEZVRCTVFXY3dTa1JSZGs1SFZ6Qk1NMUZ6UXpoMk1FeDJVbXgwUXpZd1RFUlNaMDVET1RCWk9UZ3dUSEpTYkhSRE56Qk1XRkpuU0hwUmREbERkekJNZWxGelRrZEdaazVET0RCWlVGSm5aRWRFTUV4MlVtcE9Remd3VEVSUmRtUkROQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору