EN|RU|UK
 За кордоном
  5322  51

 НАТО є інструментом зовнішньої політики США, - Путін

нато

Президент Росії Володимир Путін заявив, що розвиток військової інфраструктури НАТО і наближення її до російських кордонів не може не турбувати Москву.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

"НАТО створювалося як інструмент "холодної війни" в боротьбі з Радянським Союзом і Варшавським договором. Зараз немає ні Варшавського договору, ні Радянського Союзу, а НАТО існує. Виникає питання: а навіщо? Відповідь тільки одна: щоб там не говорили, це інструмент зовнішньої політики США", - сказав Путін, відповідаючи на питання в рамках пленарного засідання Петербурзького міжнародного економічного форуму.

Він нагадав, що раніше говорилося про те, що відбувається трансформація НАТО в політичну організацію, як організацію, яка дає суттєві елементи стабільності в світі. "Але якщо так буде, то тоді, напевно, і непогано. Але поки цього не відбувається. Поки ми бачимо розвиток військової інфраструктури. І наближення цієї інфраструктури до наших кордонів нас не може не турбувати", - заявив Путін.

"Ми проводили нещодавно велику міжнародну конференцію з питань безпеки. Приїхали представники з 95 країн світу. І дуже багато представників з американського континенту і з Європи нам на вухо шепочуть: нас умовляли в Брюсселі і у Вашингтоні не їхати в Росію", - сказав Путін.

"Що це таке? Люди, які мають таку позицію, вони якимось місцем свого тіла думають?", - запитав президент РФ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442529
VEhrdlVXNDVSMFF3V1V4U2JIUkRPVXg1TDFGdVpFTlJNRXRNVVc1dWVsRnZUa01yTUZsSVVteDBSMUJtVGtOb01FdHFVV3RCUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору