EN|RU|UK
 Політика України
  4124  53

 65% звернень із Криму в підрозділи на Херсонщині - по закордонні паспорти, - Держміграція

паспорт

З моменту російської окупації Криму підрозділи міграційної служби Херсонщини надали кримчанам понад 50 тисяч адміністративних послуг. При цьому найпоширеніший запит - оформлення закордонного паспорта, таких звернень - близько 65 відсотків.

Про це Крим.Реалії 2 червня розповіла спікер Державної міграційної служби України в Херсонській області Іоанна Євич, передає Цензор.НЕТ.

"Щодо отримання закордонного паспорта, всі громадяни України, незалежно від їхнього місця реєстрації, мають право звернутися в будь-який територіальний підрозділ... Для нас головне - ідентифікувати особу, встановити українське громадянство і далі оформляти паспорт", - доповнила вона, кажучи про отримання біометричних паспортів.

Що стосується цивільних паспортів, з моменту окупації територіальні підрозділи міграційної служби Херсонщини видали кримчанам близько тисячі ID-карт і понад 3 тисячі паспортів старого зразка.

Фахівці служби відзначають тенденцію до зменшення звернень із Криму, підрозділи працюють у звичайному режимі й не відзначають ажіотажу.

Усього з 2015 року українські закордонні паспорти оформили понад 61 тис. кримчан. Такі дані надає Державна міграційна служба України. Найбільше кримчан отримали закордонні паспорти в Херсонській області - 12 тисяч, і в Києві - понад 9 тисяч.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору