EN|RU|UK
 Економіка
  6551  52

 Європарламент підтримав надання Україні додаткових торгових преференцій

1 червня Європейський парламент підтримав надання Україні додаткових торгових преференцій. За проект відповідного регламенту віддали свої голоси 475 євродепутатів.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі Кабміну.

У повідомленні зазначають: "Додаткові преференції передбачають поглиблену лібералізацію для сільськогосподарської та промислової продукції походженням з України у вигляді як додаткових обсягів безмитних тарифних квот, так і скасування ввізних мит. Фактично це розширення можливостей для вітчизняних експортерів у виході на ринки держав-членів ЄС. Зазначені преференції повинні діяти три роки паралельно з функціонуванням режиму ПВЗВТ.

"Рішення Європарламенту (про надання додаткових торгових преференцій) є підтримкою України в її євроінтеграційному виборі. А також інструментом підтримки експортерів, щоб частково компенсувати втрату російського ринку збуту. Це підтвердження довіри ЄС до України та її експортерів, готовність сприяти нашому подальшому торгово-економічному і політичному зближенню України-ЄС на всіх рівнях", - прокоментував таке рішення Європарламенту Степан Кубів.

"Надання додаткових преференцій для українських експортерів - це політично й економічно важливе рішення, прийняття якого демонструє готовність Європарламенту розглядати Україну як надійного партнера", - зазначила Наталія Микольська, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України.

Наступний крок - схвалення регламенту Радою ЄС. Розраховуємо на прискорений розгляд даного питання та його остаточне прийняття перед самітом Україна - ЄС, який відбудеться у Києві 13 липня 2017.

Дана законодавча ініціатива - результат спільної роботи представників Уряду України, Верховної Ради, Європейської комісії та Європарламенту".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Після введення безвізу відносини між Україною та ЄС стануть набагато легшими, - Таяні
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442559
VEhrNGRrdzVSME13VERkU1owNURlakJhWWxGemRFTTNNRms1T0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VYWTVRM2N3V1VSUmRUbERkekJNZWxGMFpFTTVNRmxKUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору