EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  30252  299

 Ми брешемо, що в нас у країні є безкоштовна медицина, - Супрун про проведення реформи охорони здоров'я

супрун

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун виступила з жорсткою критикою ситуації в охороні здоров'я і висловила сподівання, що реформа в медицині буде проголосована 6 червня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці.

У повідомленні зазначено: "
В Україні є велика проблема - ми брешемо. Ми говоримо, що медицина безкоштовна, а вона не така. Ми всі платимо за все, від самого початку, коли заходимо в лікарню.

Замість того, щоб брехати, що ми маємо безоплатну медицину, говорімо правду. Кошти, які виділяються зараз з державного бюджету, використовуються неефективно.

Ми пропонуємо систему, де кожен з нас має гарантовано первинну, екстренну і паліативну допомогу безкоштовно. Послуги вторинної і третинної ланки будуть оплачуватися частково державою, частково - громадянами. Для тих, хто не зможе оплачувати, будуть діяти субсидії, соціальні програми.

Ми маємо перестати собі брехати і говорити правду. Ми мусимо створити систему, де люди відчувають, що держава про них дбає і дає фінансові гарантії.

Сьогодні Національна рада реформ / National Reforms Council підтримала реформу медицини та рекомендувала Верховній Раді України визначити пацієнтські законопроекти як невідкладні!

Маємо надію, що 6 червня Верховна Рада проголосує за внесення законопроектів, що мають запусити медичну реформу в країні, у порядок денний, і їх ухвалять вже до кінця цієї сесії".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Якщо парламент не ухвалить медреформу найближчим часом, вона відкладеться до 2019 року, - Супрун
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442566
VEhrdlVXOWtSMFF3VEM5U1owNUhSREJNTUdjd1MxQlJkVGxIVURCTU0xRnpRemgyTUV3M1VtaGtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVdjd1RHWlJkRTVES3pCWlJGRjJkRU41U2psSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору