EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  11083  16

 Інвалід із Львівської області підкорив Говерлу на спецвізку. ФОТОрепортаж

Іван Маслюк із діагнозом "дитячий церебральний параліч" разом зі своїми друзями з міста Соснівка Львівської області підкорив найвищу вершину України.

Про це LB.ua розповів один із учасників ініціативи Олександр Луцик, повідомляє Цензор.НЕТ.


"Коли ми подорожували Францією, ми зустрілися з організацією, яка допомагає людям з інвалідністю активно проводити час на спеціальних візках. Для нас це стало прозрінням. І ми вирішили робити те ж саме в Україні. Нам здається несправедливим, що людей з інвалідністю в Україні закривають у спеціальних інтернатах, батьки соромляться своїх дітей, та й у суспільстві не сприймають їх або бояться", - повідомив Луцик.

Під час першої поїздки на Говерлу вирушило 7 осіб, 5 із яких допомагали нести коляску з Іваном Маслюком. Наступна поїздка планується через кілька тижнів. Загалом влітку команда здійснить понад 10 виїздів у гори. Серед мандрівників будуть не обов'язково лише люди з інвалідністю. Проект інклюзивний.


"Не обов'язково чекати нашої наступної поїздки. Якщо сформується команда, яка захоче долучити до поїздки людину з інвалідністю, ми готові надати їм для цього спеціальний візок. Інженери продумали його майже ідеально: там є спеціальні амортизатори, підголовники, можливість кільком людям піднімати його. Ми хочемо, щоб він став у нагоді для активних поїздок тим, хто цього потребує", - сказав Олександр Луцик.

Інвалід із Львівської області підкорив Говерлу на спецвізку 01Інвалід із Львівської області підкорив Говерлу на спецвізку 02Інвалід із Львівської області підкорив Говерлу на спецвізку 03Інвалід із Львівської області підкорив Говерлу на спецвізку 04Інвалід із Львівської області підкорив Говерлу на спецвізку 05Інвалід із Львівської області підкорив Говерлу на спецвізку 06Источник: https://ua.censor.net.ua/p442604
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROUmMzUkRkekJNZGxKc2RFTXdNRXhvT0RCS1VGRjJkRU41TUV4WVVtZE9RemN3VEVJNE1FcDJVbXBPUTNrd1dtSlJjM1JIU2pCTWFsRjJaRU4z
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору