EN|RU|UK
 Політика України
  2516  38

 За минулі два роки Україна залучила на відновлення Донбасу понад $ 1,5 млрд донорських коштів

Згідно з оцінкою спільної місії ЄС, ООН і Світового банку, цих коштів мало вистачити на реалізацію програми "Відновлення і розбудова миру в східних регіонах України".

Розмір коштів іноземних донорів, залучених урядом у 2015-2016 роках на відновлення постраждалих від війни східних регіонів України і допомогу постраждалим, перевищив 1,5 млрд доларів (1,3 млрд євро і 286,6 млн дол. США), пише у своїй статті для ZN.UA Валентина Самар, повідомляє Цензор.НЕТ.

За її словами, ця сума перевищує оцінку орієнтовного обсягу фінансових потреб на виконання програми "Відновлення і розбудова миру у східних регіонах України", яку раніше дала спільна місія ЄС, ООН і Світовий банк.


"Цих коштів мало б вистачити на фінансування трьох компонентів цільової програми: інфраструктура і соціальні послуги; відновлення економіки і соціальна стійкість; розбудова миру і громадська безпека. Реалізувати її мають у п'яти областях (формула 2 + 3) - Донецькій, Луганській та областях, де оселилося найбільше переміщених осіб (Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій)", - йдеться у статті.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442606
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору