EN|RU|UK
 Суспільство
  11164  140

 Порошенко дозволив жителям ОРДЛО вступати до деяких вузів без ЗНО

указ подписание

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2026-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України".

Про це повідомляє прес-служба Президента України, інформує Цензор.НЕТ.

Закон спрямований на удосконалення механізму правового регулювання суспільно-правових відносин, які виникають під час реалізації права на освіту для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України, створення для таких осіб додаткових можливостей щодо вступу на навчання до вищих навчальних закладів.


Закон передбачає, що для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія та які отримали документ про загальну середню освіту, прийом на навчання до одного з вищих навчальних закладів, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань у межах установлених квот прийому до вищих навчальних закладів (наукових установ) України.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через місяць з дня набрання ним чинності.

Читайте також: Рада має намір забезпечити дітей переселенців безплатним харчуванням у школах і вишах
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442610
VEhrNGRrdzVRemt3VEVSUmRFNUhSakJNTjFGMFRrTXlNRXhZVVhaa1F6a3dXVGs0TUVwbVVXNWtRMlZtVGtONU1Fd3pVWFF6ZWxGc1RrTXJNRXd6VVhOa1EzY3dXVVU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору