EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  14866  78
Матеріали за темою:

 Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів. ФОТОрепортаж

учения еда инструкторы питание

У Військовій академії (м. Одеса) завершився курс з логістичних операцій під керівництвом британських інструкторів.

У ході двотижневого навчання представники Королівського корпусу логістики ЗС Великої Британії робили упор на практичних діях курсантів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

На технічній території вишу старшокурсники готували їжу в польових умовах без використання технічних засобів, вивчали основи європейської продовольчої номенклатури, гігієни та облік продовольчого постачання.

Під час практичних занять британські інструктори поділилися досвідом приготування страв італійської, французької та британської кухні в польових умовах.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Одеські курсанти відпрацювали безпарашутне десантування та евакуацію бойових груп на Чорноморському полігоні. ФОТОрепортаж

Шеф-кухарі вчили майбутніх українських офіцерів використовувати саморобні духовки, які можна зібрати в похідних умовах з підручних матеріалів.

Після цього в складі двох команд курсанти виконували практичні завдання: збирали саморобні духовки і готували на них різні страви європейської кухні.

За словами начальника кафедри організації тилового (логістичного) забезпечення Військової академії полковника Дениса Лісовенка, курси проводились з метою подальшого наближення системи підготовки українських офіцерів до міжнародних стандартів.

Підводячи підсумки навчання, командир британської групи інструкторів майор Брюс Екман подякував курсантам за високу старанність і допомогу в проведенні занять.

- У нас склалося досить ефективна взаємодія з партнерами в Україні в запровадженні сучасної системи логістичного забезпечення, тому ми можемо адаптувати наші навчальні програми до потреб військового навчального закладу в Одесі. Перші дні курсів показали, що курсанти цього вишу мають високу професійну підготовку. Саме ці молоді люди незабаром будуть проводити зміни у військах, за ними - майбутнє Збройних сил України, - зазначив британський офіцер.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Польові заняття з бійцями територіальної оборони відбулися на Харківщині. ФОТОрепортаж

Незабаром одеські курсанти візьмуть участь у міжнародних навчаннях "Сі Бриз-2017", у ході яких буде забезпечувати приготування їжі на європейському обладнанні відповідно до стандартів НАТО.

Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 01Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 02Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 03Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 04Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 05Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 06Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 07Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 08Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 09Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 10Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 11Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 12Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 13Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 14Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 15Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 16Британські військові шеф-кухарі провели майстер-клас із приготування їжі в польових умовах для майбутніх українських офіцерів 17Источник: https://ua.censor.net.ua/n442632
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VZFlNRXhpVVhORE9IWXdURGRSYzJSREt6QlpSRkYyZEVNNU1FeENPREJNVEZGMVRrZEpNRXh5VW14MFF6ZG1Ua2RHTUV4RVVtZE9SMGd3V2xvNE1FeEVVbWRPUXpnd1dtSlNhak42VVd0MFF6RXdUSFpSZFU1RE5qQk1RV2N3U2toU1owNUROREJaVEZGelRrTTVNRnBpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору