9759  24

"Реал" розгромив "Ювентус", вигравши другий раз поспіль Лігу чемпіонів

Іспанський футбольний клуб "Реал" обіграв італійський "Ювентус" у фінальному матчі Ліги чемпіонів з рахунком 4:1. Команда в 12-й раз в історії стала володарем трофея.

Зустріч відбулася на стадіоні "Прінсіпаліті" в Кардіффі, повідомляє Цензор.НЕТ.

Перший гол у матчі на 20 хвилині гри забив Кріштіану Роналду. М'яч у відповідь на 27 хвилині забив форвард "Ювентуса" Манджукич.

У другому таймі "Реал" вийшов вперед. Спочатку бразилець Карлос Касеміро на 61 хвилині відправив м'яч у сітку воріт "Ювентуса", а через 3 хвилини успіх мадридців закріпив Роналду. Четвертий гол у ворота Буффона на 90-й хвилині забив Марко Асенсіо.

"Реал" став першим клубом із 1990 року, який виграв Лігу чемпіонів два роки поспіль. "Реал" вийшов у фінал Ліги чемпіонів втретє за останні чотири роки.

Фінальний матч нинішньої Ліги чемпіонів - 19-й за рахунком між цими двома клубами в розіграшах європейських кубків. Частіше "Реал" зустрічався тільки з мюнхенською "Баварією" (24 рази).