EN|RU|UK
 Політика України
  23601  107

 МВФ і Світовий банк підтримали проект пенсійної реформи, - Кабмін

Міжнародний валютний фонд і Світовий банк висловили свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.


"Міжнародний валютний фонд та Світовий банк висловили свою підтримку урядовому законопроекту щодо реформування пенсійної системи, що був розроблений Міністерством соціальної політики України за дорученням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана", - йдеться в повідомленні.

"Крапку в переговорному процесі поставив прем'єр-міністр України, який безпосередньо брав участь в переговорах із головою місії МВФ Роном Ван Роденом. Результатом переговорів стало затвердження збалансованого, комплексного документа, що базується на кращому світовому досвіді та дає відповіді на ті виклики і проблеми, які гостро стоять сьогодні перед українською державою та суспільством", - зазначили в прес-службі Кабміну.


У Кабміні зазначили, що вважають за доцільне опублікувати оригінали листів Світового банку та Міжнародного валютного фонду.


МВФ і Світовий банк підтримали проект пенсійної реформи, - Кабмін 01

МВФ і Світовий банк підтримали проект пенсійної реформи, - Кабмін 02

Источник: https://ua.censor.net.ua/n442690
VEhrNGRrdzVReTh3VEZoUmRtUkhRakJhWWxGMVpFTTVNRXhCWnpCWlJGRjBaRWRGTUV3M1VtZE9Remd3VEVJNE1FdElVWE4wUjFjd1dVeFJkblJEZVRCTWFsRjFVMFJSYzJSRGR6Qk1NMUYxYm5wUmJYUkRkekJNU0ZGMlRrZFhNRXd4T0RCS2VsRnJkRU5y
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору