EN|RU|UK
 Політика України
  18160  50

 Потрібно ввести новий механізм призначення пенсій військовослужбовцям, - Рева

рева

На сьогодні у військовослужбовців, які зараз виходять на пенсію, і тих, хто вийшли 20 років тому, пенсійний розрив у три рази.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Міністр соціальної політики України Андрій Рева сказав в інтерв'ю "Еспресо".

"Сьогодні у військовослужбовців, які зараз виходять на пенсію, і тих, хто вийшли 20 років тому, пенсійний розрив утричі", - сказав він.

Також читайте: "Ми чітко поставимо в залежність від страхового стажу термін виплати пенсії та її розмір", - Рева

"З іншого боку, зараз система побудована таким чином, що в армії не можна змінювати посадові оклади військовослужбовцям, бо одразу треба піднімати пенсії тим, хто вже на пенсії. І якщо зараз ви подивитеся на структуру грошового забезпечення наших військовослужбовців, то це просто жах", - додав Рева.

Міністр вважає, що необхідно не тільки ввести новий механізм призначення пенсій, але й вирівняти пенсії "нових" пенсіонерів та "старих".

"Тому потрібно, з одного боку, застосувати новий механізм призначення пенсій, а з іншого - вирівняти пенсійне забезпечення нових пенсіонерів з тими, хто вже перебуває на пенсії. Це тривалий процес, це ми не зможемо зробити за один крок, але протягом певного часу ми цієї мети зможемо досягти", - резюмував Рева.

Також читайте: Підвищення мінімалки поповнило Пенсійний фонд на 11 мільярдів, - Рева
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442726
VEhrdlVXOU9RekV3VEV4UmMwTkVVV3RPUXprd1RGUlNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU12TUV4WVVYWmtSMEl3V21KUmRXUkRPVEJNUVdjd1dVUlJkR1JIUlRCTU4xSm5Ua000TUV4Q09EQk1MMUYwWkVNNU1GbElVbXgwUjFCbVRrTjVNRnBpVVhWa1IwSXdXWHBSZFhSREt6Qk1URkYyZEVkQ01FeDJVbWM1UXpJd1RFaFJkblJEZVRCWllsSnNaejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору