EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4332  19

 Нова концепція розвитку дозволить до кінця 2017-го вивести 70% шахт на беззбитковість, - Жебрівський

жебривский

Нова концепція розвитку вугільної промисловості України має на меті збільшення видобутку вугілля з одночасним повним виведенням шахт на бездотаційність і рентабельність.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook написав голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський.
"Нова концепції розвитку вугільної промисловості України дозволить до кінця 2017 року вивести 70% шахт на беззбитковість. А до осені 2018 року усі державні шахти повинні вже працювати беззбитково.
Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик презентував у Волновасі концепцію реформування і розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року.
Концепція була схвалена на засіданні уряду. Її основна ціль - збільшення видобутку вугілля з одночасним повним виведенням шахт на бездотаційність та рентабельність із вирішенням екологічних та соціальних проблем регіону.

Також читайте: Міненерговугілля просить Мінфін передбачити 1 млрд гривень додаткового фінансування на 2017 рік

Міністерство в найближчі роки розраховує провести повне заміщення антрациту на електростанціях вугіллям газової групи. До 2019 року передбачається повністю відійти від спалювання на ТЕС антрациту.
Шахти, які мають добрі запаси вугілля, будуть модернізовані та переоснащені. На території шахт, де вугілля вичерпується і де перспективи вже нема, будемо створювати індустріальні парки і таким чином будемо створювати для людей робочі місця.
На реалізацію Програми Кабмін планує виділити:
- 200 млн грн - на новітні прилади контролю за параметрами шахтної атмосфери та засоби контролю дегазації, а також на індивідуальні саморятувальні пристрої;
- 800 млн грн - на технічне переоснащення та реновацію шахтного обладнання;
- 500 млн дол на придбання прохідницьких комбайнів "SANYI" (Китай) з обов'язковим створенням на території України центру обслуговування та ремонту обладнання;
- від 50 до 100 млн дол. на лізинг гірничошахтного обладнання CATERPILLAR.
Концепція також передбачає прийняття пакету законопроектів, який визначить комплекс економічних заходів, спрямованих на забезпечення стабільного розвитку галузі та вирішення питань списання заборгованості на суму 12,2 млрд грн".Источник: https://ua.censor.net.ua/n442738
VEhrdlVXeDBRekV3VEVoU1owNUhWekJNVEZKblpFZE5NRXh5VVhWT1F6Vm1Ua05rTUV4RVVtZGtRM2N3VEhaUmRVNUROa3g1TDFGdVRrZFhNRXd6VVhSa1F6a3dURmhTWjA1RGVqQk1OMUZ6ZEVkRU1FeFFVbXgwUXpjd1RIWlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору