2383  15

Українці взяли повний комплект медалей на Кубку Європи з дзюдо

Українська спортсменка Галина Тарасова завоювала золоту медаль в рамках чергового етапу відкритого Кубка Європи з дзюдо, який завершився в Бухаресті (Румунія).

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", Тарасова виграла золоту медаль у ваговій категорії понад 78 кг, перемігши у фіналі свою співвітчизницю Василину Кириченко, якій дісталося "срібло".

Бронзовими призерами стали українці Анастасія Сапсай (понад 78 кг), Андрій Колесник (понад 100 кг) і Антон Савицький (100 кг).

Також читайте: Українка Беломоїна стала переможницею на Кубку світу з маунтинбайку

Збірна України посіла друге місце в загальнокомандному заліку серед 29 країн. Її випередили дзюдоїсти Франції, на рахунку яких 4 "золота", 2 "срібла" і 3 "бронзи".