EN|RU|UK
 Політика України
  9605  62

 Суд скасував рішення судді Бобровника, який дав доступ НАБУ до всіх е-декларацій СБУ

сбу

Апеляційний суд відмовив детективу НАБУ в доступі до бази електронних декларацій співробітників Служби безпеки України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на рішення Апеляційного суду Києва.

Згідно з рішенням суду, в січні цього року в НАБУ відкрито кримінальне провадження за заявою про неподання декларації головою Запорізької ОДА.

Як відомо, голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль не подавав свою декларацію в Національне агентство із запобігання корупції, стверджуючи, що це вимога СБУ, де він також проходить військову службу. Бриль оприлюднив свою декларацію лише 23 травня після того, як написав рапорт про звільнення із СБУ.

Раніше, 6 квітня, суддя Солом'янського суду Олександр Бобровник задовольнив клопотання і дав доступ детективу НАБУ до низки документів. Ішлося про доступ до списку співробітників СБУ, які займали відповідальні та особливо відповідальні посади, до інформаційної системи накопичення і зберігання е-декларацій усіх співробітників СБУ з можливістю зняття копій, особової справи і послужного списку Костянтина Бриля, а також інших документів про перебування Бриля на посадах у СБУ.

Представник СБУ подав апеляційну скаргу, в якій заявив про реальні й потенційні загрози, які обумовлені суспільно-політичною обстановкою в країні. В таких умовах, на думку СБУ, її співробітники не зможуть ефективно працювати, якщо сторонні особи матимуть доступ до особистих списків, посад, домашніх адрес особового складу. В СБУ нагадали, що з жовтня минулого року ця інформація віднесена до державної таємниці.

Суд погодився з позицією СБУ і 12 травня виніс нове рішення, яким дав детективу доступ тільки до особової справи Бриля, його послужного списку і документів про перебування на посадах у СБУ. У доступі до інших документів суд відмовив, зазначивши, що йому незрозуміло, навіщо детективу НАБУ інформація про інших співробітників СБУ, якщо справа розслідується лише щодо Бриля.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442799
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVtZGtSMFF3VEZJNE1FeFlVWFU1UXpFd1RISlNaM1JIUVRCTU4xRjJaRU01TUV4Vlp6Qk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1dWQlJjM1JEZHpCTU0xRjJaRWRRWms1RFpEQktSRkZyWkVOcVprNURhREJLU0ZGdk0zcFJhMDVETHpCTVdGRjFPVWRRTUZsaVVteDBRelV3VEROUmRVNUROVWxPUjBJd1dWQlJkRUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору