EN|RU|UK
 За кордоном
  9093  24

 "Ми починаємо розслідування, звідки беруть початок фейкові новини", - глава Палати депутатів Італії Болдріні

болдрини

Фейкові новини можуть нівелювати демократичні завоювання і скомпрометувати політиків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила глава Палати депутатів Італії Лаура Болдріні в ході зустрічі зі спікером Верховної Ради України Андрієм Парубієм.

Вона розповіла, що в італійському парламенті створено два комітети - з питань Інтернету та проти всіх форм дискримінації і ненависті. "Фейкові новини і дезінформація поєднуються, спонукають людей до агресивної поведінки. Це впливає на електорат і, в свою чергу, впливає на результати виборів. Зараз ми починаємо розслідування, звідки починаються фейкові новини і хто їх виробляє і поширює, бо ми маємо виклик дезінформації", - сказала Болдріні.

Читайте також: 10 тис. осіб у Росії отримують зарплату за поширення фейків, - Парубій

На її думку, немає сенсу в тому, щоб "кожна окрема країна створювала окреме законодавство, тому що мережа вже без кордонів". Вона нагадала про останні розслідуваннях щодо впливу Росії на виборчий процес у США.

"Це абсолютно нова сфера, щодо якої ми повинні знайти рішення. Необхідно розробити європейську інформаційну політику і розділити її з усіма світовими партнерами. Нові платформи, мають понад 2,5 млрд користувачів, - це дуже потужні засоби, тому потрібно співпрацювати з ними для вирішення питань прав і захисту честі і гідності", - вважає Болдріні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n442834
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmREbEhWekJNTTFKb1RrTXJNRmxFVVhaT1EzY3dXV0pTYkhSSFVHWk9SMWN3VEROU2FFNURLekJaUkZGMlRrTjNNRmxpVW14MFF6VXdURE5SYzBORVVYTjBSMWN3VEc1UmRtUkRkMlpPUXk4d1dVUlJkblJETHpCTVJGRnpPVU4zTUV3elVYUk9RM2RtVGtkRk1FeFlVWFZrUXpabVRrTkhNRmxNVVhOT1F6Y3dXbUpTYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору