EN|RU|UK
 Політика України
  6947  40

 Робота громадської ради при ВККС у ході призначення суддів Верховного суду може бути перекреслена, - Найєм

найем

Народний депутат України Мустафа Найєм висловив побоювання, що завтра, 6 червня Вища кваліфікаційна комісія суддів зможе перекреслити роботу громадської ради при ВККС в частині призначення на довічні посади суддів Верховного суду.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Найєм зазначив: "Завтра, 6 червня відбудеться перше пленарне засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, де будуть розглядатися висновки Громадської ради ВККС.

Читайте також: Підстав говорити про провал конкурсного відбору суддів до нового Верховного суду немає, - Мін'юст

Нагадаю, що громадська рада доброчесності при ВККС була створена для забезпечення участі громадськості в реформі судової системи. Зокрема, шляхом участі у відборі та оцінці суддів. Завдяки нормі закону про Вищу раду правосуддя, громадська рада отримала достатньо повноважень, щоб її негативні висновки стали вагомим фактором у разі прийняття на роботу нових суддів.

Тим часом завтра ця робота може бути перекреслена. Завтра ВККС може подолати вето громадськості, зібравши 11 з 16 голосів на закритому засіданні.

Таким чином, Комісія може проігнорувати факти недобросовісності кандидатів і рекомендувати їх до призначення новими суддями Верховного суду. Голосування буде таємним - громадськість може не дізнатися, хто з членів ВККС "протягнув" своїх хлопців до Верховного Суду".

Також читайте: Результати голосування за кандидатів до громадської ради при НАБУ будуть оприлюднені до 18:00 6 червня
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442857
VEhrdlVXNWtRM2N3VEc1U2JFNURPRXg1TDFKblpFZEVNRXhVVVhaMFEza3dURUZuTUZsRVVYUmtSMFV3VERkU1owNURPREJNUWpnd1RGQlNaMDVES3pCTWVsRnpUa013TUZsSVVtcE9Rell3VEVGbk1GbEVVWE5PUXpBd1RFSTRNRXBNVVcxMFEyRXdTMGhSYjNjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору