EN|RU|UK
 Суспільство
  2514  1

 Учні онлайн-курсу з Java-програмування для людей з інвалідністю пройшли перший етап

java

Учні онлайн-курсу з Java-програмування для людей з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату подолали перший етап.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, в кінці лютого компанія SmartMe University запустила онлайн-курс навчання Java-програмування для людей з інвалідністю JavaGR8 ADAPT.

Про результати навчання та історії студентів докладніше розповів тренер і автор курсу Сергій Іщеряков:

"Це - складний курс для професійного програмування. Ми представили його для людей з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату. І ось уже майже півроку я, разом зі SmartMe University, навчаю JAVA-програмування групу з понад півсотні людей з інвалідністю з усієї України в рамках програми JavaGR8 ADAPT.

Читайте також: Порошенко подав у Раду законопроект про інклюзивну освіту

Я працював зі школярами, що мають проблеми зі здоров'ям, бачив їх цілеспрямованість і наполегливість. Зараз я бачу те ж саме зі студентами JavaGR8 ADAPT... Це відчувається під час вебінарів, вони не бояться запитувати, ставлять дуже істотні запитання по темі. Рівень підготовки, як завжди буває, різний - комусь доводиться продиратися крізь терни, а хтось може робити лівою ногою. Учні з інтенсивним навчанням - таких у нас близько 30 - це слухачі, які однозначно мають успіхи. Це підтвердив недавній іспит. Ми закінчили перший блок навчання. Велика частина учнів виконала завдання на досить високому рівні, тому в перспективі будемо сподіватися на їхню майбутню сертифікацію".

За словами Іщерякова, порушувалося питання про навчання студентів з вадами слуху. Така практика мала місце в університет "Україна". Також обговорювалася ідея адаптувати курс для людей з інвалідністю зору. "Але це вже навіть не наступний крок, а навіть крок за крок. Так само, як і навчання дітей з аутизмом, організація якого - ще більш серйозний і виважений пласт роботи. У будь-якому випадку, принаймні зрозуміло, куди потрібно рухатися тим, хто хоче дійсно допомогти в цій нелегкій, але важливій справі: звичайно ж, в напрямку соціальної і професійної адаптації людей з особливими потребами в навчанні, не обмежуючись тільки матеріальною допомогою", - зазначив автор курсу.

Також читайте: Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс з JAVA-програмування для людей з інвалідністю

Директорка компанії SmartMe University Оксана Біла розповіла про перспективи програми:

"Ми віримо в те, що студенти JavaGR8 ADAPT зможуть гідно представити себе і бути конкурентоспроможними на ринку праці. Ми відкриті до співпраці як вз волонтерськими організаціями, так і з компаніями про працевлаштування випускників курсу, адже саме їхня здатність в подальшому реалізувати себе як IT -спеціалістів буде кращим показником успішності нашого проекту".Источник: https://ua.censor.net.ua/n442942
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROUmMzUkRkekJNZGxKc2RFTXdNRXhvT0RCTU4xSm5aRU41TUZwaVVtZDBRM2RtVGtNNU1FeEVVWE4wUjBnd1RFUlJkbVJET1RCWk9UZ3dTV0pSYjJrelVteDBRemt3VEZSU1p6bEhRakJaVEZKblRrZFhNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору