EN|RU|UK
 Економіка
  3834  18

 В ЄС узгодили позицію щодо розширення торгових преференцій для України

Комітет постійних представників країн-членів Європейського Союзу (COREPER) домовився про позицію Ради ЄС з розширення торгових преференцій для України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"6 червня 2017 року посли ЄС досягли домовленості про позицію Ради щодо тимчасових автономних торгових заходів на користь України. Вони попросили головування провести переговори з Європейським парламентом з метою швидкого прийняття заходів", - ідеться у повідомленні.

Пропозицію направлено на поліпшення доступу українських експортерів на ринок ЄС з урахуванням складної економічної ситуації та економічних реформ, початих Україною. Вона доповнює положення про торгівлю, вже введені відповідно до угоди про асоціацію Україна-ЄС, підписаної в 2014 році.

Ці положення були тимчасово застосовані з 1 січня 2016 року.

Розраховані на трирічний період запропоновані заходи включають додаткові квоти на імпорт за нульовим тарифом для деяких сільськогосподарських продуктів ("квоти тарифних ставок" - 0%) і часткове або повне зняття імпортних мит на кілька промислових товарів.

При цьому Україна буде зобов'язана дотримуватися тих же принципів, що і в угоді про асоціацію. До них належить повага демократичних принципів, прав людини й основних свобод та принципу верховенства права.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442969
VEhrNGRrdzVRell3VEV4UmRuUkhRekJNYURnd1dVeFJkblJIUVRCTVVGSnNkRU41TUV4MlVtb3plbEZvVGtONU1GbEVVWFowUjBJd1REZFNhblJETXc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору