EN|RU|UK
 Політика України
  15167  179

 Уряд категорично проти продажу землі іноземцям, - Гройсман

гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що земельна реформа має сприяти розвитку українського села, але не повинна дозволити іноземцям купувати наші землі.

Про це він заявив під час засідання робочої групи з питань розробки земельної реформи, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

У заході брали участь усі сторони, зацікавлені в розробці найсприятливішої для України моделі земельного ринку: урядовці, народні депутати, представники ділових асоціацій та аграрних об'єднань, які представляють інтереси різних агрокомпаній та індивідуальних фермерських господарств.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Земельна реформа повинна зупинити відтік активного населення із сільської місцевості, - експерт

Учасники засідання більш детально торкнулися концептуальних засад земельної реформи і підтримали позицію Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана в тому, що ключовою метою всіх перетворень має стати розвиток фермерства і сільських територій.

"Ключові дві речі - реформа має сприяти розвитку села й виходити на модель, коли українець українцю зможе продавати землю й мати доступ до кредитних ресурсів. Фінансові аспекти також мають бути прописані. Але ми категорично проти продажу землі іноземцям", - підкреслив Глава Уряду і додав, що всі процеси мають бути виважені й прозорі.

Учасники засідання обговорили чи відповідає інтересам українців продовження мораторію, обговорили питання допуску юридичних осіб до продажу земель, а також питання обсягів земель, які можуть бути консолідовані в одних руках, і якими можуть бути терміни і етапи впровадження реформи.

"Ми маємо досягти консесусу в тому, яким шляхом ми можемо йти, враховуючи думку усіх, хто зацікавлений в розвитку аграрного сектору і економіки України. І тоді виходити на широке обговорення і прийняття", - додав прем'єр-міністр.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443004
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhRNVF6RXdUSHBSZFRsSFVHWk9SMWN3VEROUmRuUkRNekJNV0ZGMlRrTXhNRmxpVW1wSWVsRjJPVWRCTUV3M1VYUk9RM2N3VEZvNE1FeG1VWFJrUXpnd1RGaFJkVGxIVFRCTU0xRnpRMFJTWjA1RE1UQlpWRkYyZEVkQk1FeDZVWE5CUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору