EN|RU|UK
 Політика України
  7535  17

 Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: "Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Міністр оборони України Степан Полторак нагородив учасників АТО, які проходять реабілітацію в Грузії. Зокрема, Полторак нагородив Володимира Жемчугова відомчою відзнакою Міністерства оборони України "Знак пошани". Також міністр оборони України подякував грузинським лікарям і партнерам за допомогу і підтримку.

Під час офіційного візиту до Грузіі глава вітчизняного оборонного відомства генерал армії України Степан Полторак відвідав Військовий реабілітаційний центр імені Національного Героя Грузії Маріам (Маро) Макашвілі у Грузії та зустрівся із військовослужбовцями Збройних Сил України, які проходять психологічну реабілітацію у зазначеному Центрі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

...

Під час спілкування з бійцями та лікарями реабілітаційного закладу міністр оборони України Степан Полторак нагородив 15 українських військовослужбовців відомчими нагородами та грошовими преміями.

- Дякую за мужність та патріотизм! Ми пишаємося вами! - сказав Міністр оборони України. - Впевнений, пройдуть роки - і діти й онуки будуть пишатися вами за те, як ви зі зброєю у руках захищали рідну Україну, - сказав Генерал армії України Степан Полторак.

Під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак нагородив Володимира Жемчугова відомчою відзнакою Міністерства оборони України "Знак пошани".

- Я дякую Вам за те, що Ви є, за Вашу силу духу і волю, - сказав генерал армії України Степан Полторак нагородженому. - Завдяки таким Героям, як Ви, впевнений, Перемога буде за нами.

Герой України Володимир Жемчугов, який живе в Грузії, часто буває в реабілітаційному центрі і спілкується з українськими військовими, підтримує їх у важкі хвилини.

- Свого часу, я свідомо вирішив воювати і захищати рідну Україну. Так, я отримав важкі поранення але, скільки вистачить сил, я буду ідеологічно продовжувати війну з російською окупацією, - сказав Володимир Жемчугов.

Міністр оборони України Степан Полторак поспілкувався з медиками, які працюють у реабілітаційному центрі і надають медичну допомогу українським воїнам-учасникам АТО, що прибувають на реабілітації в Грузії.

- Я хочу подякувати грузинським лікарям за ті зусилля, які ви доклали, щоб допомогти нашим бійцям, - сказав генерал армії України Степан Полторак. - Вдячний уряду і народу Грузії, за те, що з першого дня збройної агресії РФ проти України ви підтримували нас, - підкреслив він.

Також дивіться: Замість пошани - депортація: грузинському добровольцю Вано Надірадзе загрожує вигнання з України, - колишній боєць батальйону "Донбас". ФОТО
Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 01Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 02Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 03Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 04Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 05Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 06Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 07Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 08Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 09Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 10Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 11Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 12Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 13Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 14Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 15Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 16Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 17Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 18Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 19Полторак нагородив 15 українських воїнів, які проходять реабілітацію в Грузії: Минуть роки - і діти, і внуки будуть пишатися вами 20
Источник: https://ua.censor.net.ua/v443053
VEhrdlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJaazVEVnpCTVdGRjJUa2RJTUZsUVVYTTVReXN3VEVsMlREbERPVEJNUkZGek9VTXJNRmxFVVhaMFF6QXdURUk0TUV4TVVteDBRelV3V1VoU2FrNUROakJNTjFGemRFTXJNRmxJVVhVNVIwUXdUR0pSYzJSREt6Qk1URkpvZEVkWFprNUhRVEJNV0ZGelRrTjRNRnBpVVhVNVIxY3dXVXhSYzA1SFJ6QmFZbEpxTTNwUmF6bEhRVEJaVUZGME9VZFhNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору