EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  5020  27

 Мін'юст оголосив про старт всеукраїнського просвітницького проекту "Я маю право"

петренко

Міністерство юстиції України оголосило про старт всеукраїнського просвітницького проекту "Я маю право". Фінансування першого етапу проекту взяли на себе американські партнери.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр юстиції Павло Петренко на прес-конференції після засідання уряду.

"Влада за 25 років не змогла забезпечити українців знанням своїх прав. І це заняття нинішнього уряду. Більше 72% українців потребують знання своїх прав, і як їх захищати. І абсолютна більшість українців готові захищати свої права", - сказав він.

Він зазначив, що цей проект реалізується за підтримки уряду США.

Міністр також підкреслив масштабність і загальнонаціональність проекту: він передбачає не тільки освітню мету, а й каральний механізм щодо недобросовісних чиновників, які порушують права громадян.

За словами Петренка, цього року проект починається з трьох великих блоків: права громадян у сфері правосуддя, захист права власності, формування вміння протистояти корупції, зокрема у вишах.

Також міністр додав, що це інтерактивний проект, до якого будуть залучені місцеві органи влади, ЗМІ, органи комунікації Мін'юсту, а також волонтери.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n443077
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MGRrdzVReTh3V1VSUmMwNURlVEJNUWpnd1RDOVNaMDVEZHpCTVRGRnpRMFJSZFRsSFR6Qk1WRkYxVGtNNU1FeG9PREJLZWxKc2RFTTVTamxIVHpCWlNGSm5aejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору