EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2208  9

 "Ми очікуємо, що завтра підтримка буде такою ж сильною, як і вчора", - в МОЗ сподіваються, що ВР схвалить пакет законопроектів медреформи

медицина помощь скорая

У Міністерстві охорони здоров'я України сподіваються на прийняття пакету законопроектів медичної реформи завтра.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

"Вчора нарешті парламент взявся за розгляд медичної реформи. Ми дуже довго цього чекали. І, мушу сказати, що депутати взялися за неї добре. Я був присутній у залі", - сказав він.

Чиновник пояснив, завдяки чому стала можливою консолідована робота народних депутатів: "Було два додаткові етапи в роботі над цими документами. Була міжфракційна група, ініційована президентом Порошенком. Це було скоріше обговорення. Після цього законопроекти були розглянуті на Національну раду реформ. Було внесено низку пропозицій".

За словами Ковтонюка, жодна пропозиція не стосується загальної моделі реформи. Правки стосувалися зокрема часу запуску реформ, її впровадження в сільській місцевості. Сьогодні відбувається розгляд законопроектів у профільних комітетах. Завтра очікується винесення законопроектів на розгляд.

"Ми очікуємо, що завтра підтримка буде такою ж сильною, як і вчора ... Я відчуваю, що ми перебуваємо за всі 25 років незалежності найближче до великої медичної реформи", - додав заступник міністра.

У свою чергу Микола Поліщук, екс-міністр охорони здоров'я, який спеціально приїхав підтримати реформу, зазначив, що намагався ухвалити схожі зміни ще 12 років тому. Він назвав найважливіше значення, яке несуть пропоновані МОЗ зміни.

"Медичну реформу не роблять медики. Ящірка сама собі хвіст не відкусить. Основа будь-якої реформи - економіка. Тому проводити її повинні економісти", - зазначив Поліщук.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443080
VEhrNGRrdzVRemd3VEZoUmRFNUROREJaWWxGMVRrTTVNRXhDT0RCWlJGRjBaRWRGTUV3M1VtZE9Remd3VEdnNE1FcE1VVzlJZWxGdVRrZFhNRXd6VVhRNVF6QXdURGRTWjA1REt6Qk1TVzR3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору