EN|RU|UK
 Політика України
  5428  30

 "БПП був розділений. Депутати не знали, як голосувати", - Супрун пояснила, чому ВР провалила минулу спробу голосування за медреформу

супрун

Внести медреформу до порядку денного вдалося з другого разу.

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун в інтерв'ю Цензор.НЕТ прокоментувала причини провалу голосування щодо пацієнтських законопроектів у Раді. Супрун пояснила, чому депутати не дали хід реформі з першої спроби.

"Вони (депутати - ред) насправді не включилися в роботу доти, поки ми не стали подавати законопроект до порядку денного. І мені здавалося, що вони вперше його побачили. І не прочитали, і не зрозуміли", сказала Супрун.

Супрун пояснила, чому законопроекти не змогли внести до порядку денного з першого разу:

"Це сталося, бо БПП був розділений. Половина проголосувала "за", а половина не голосувала, або взагалі не була присутня в залі. Але ніхто не проголосував "проти". Я думаю, що вони просто не знали, як вони мали голосувати. Я сподіваюся, що після робочої групи і після засідання Національної ради реформ ці депутати включаться в роботу і вони будуть присутні, і вони голосуватимуть, будуть визначатися. Це велика проблема - відсутність депутатів у залі. Після Майдану вони були присутні. Визначте: ви "за" чи "проти". Якщо "за" - супер, якщо "проти", скажіть нам, чому".

Також вона поділилася прогнозом щодо подальшої долі медреформи.

"Після робочої групи і Національної ради реформ майбутні закони вже доопрацьовані. Один законопроект ми відправляємо на комітет соціальної політики. Зміни до бюджетного кодексу розглядатимуться на бюджетному комітеті. Ми допрацювали зміни, які хотіли бачити депутати. Денисова сказала, що в її комітеті не повинно бути проблем. В бюджетному комітеті також спірних питань немає. Сподіваємося, що в четвер буде голосування в першому читанні і спрощена процедура в другому читанні буде через тиждень. 22 червня законопроекти буде подано на голосування в другому читанні", - заявила Супрун.

ПОВНИЙ ТЕКСТ ІНТЕРВ'Ю ЧИТАЙТЕ ТУТ.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n443201
VEhrdlVXOWtSMFF3VEM5U1owNUhSREJNTUdjd1MxQlJkVGxIVURCTU0xRnpRemgyTUV4VVVYUmtReTh3V1ZCU1ozUkRkekJaU2pnd1RIcFJkR1JETURCTWFsSm9kRU0wTUV3elVYTkllbEpuVGtNeE1GbFVVWFowUjBFd1RIcFJkVWg2VVd0MFEyZG1Ua05TTUV4MlVYWjBRelpKVGtObU1FeFlVbWQwUjBFd1RFRm5NRW92VVhaMFIwRXdURGRTYVU1RE1UQk1NMUYxZEVOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору