EN|RU|UK
 Політика України, Здоров'я
  5814  40

 "У нас немає підприємства-страхувальника, яке б впоралося з тим, щоб застрахувати всю країну", - Супрун

супрун

Глава МОЗ розповіла, як Україна обирала шлях медреформи.

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун в інтерв'ю Цензор.НЕТ пояснила, чому для медреформи обрали шлях державного страхування.

"Півтора року працювала група експертів. Вона аналізувала наші реалії, наявну інфраструктуру, економічні спроможності і також традиції. І обирала для України модель медицини з-поміж існуючих у світі. Група складалася із українських, міжнародних експертів, лікарів, фінансові експерти. Запропонували саме таку модель. Україна не може піти від того, що ми маємо, скажімо, на приватну страховку, - говорить вона. - Бо в нас немає підприємства-страховика, котре б впоралося з тим, щоб застрахувати цілу країну. До того ж за цю страховку потрібно платити. Люди до цього не готові. Отже ми створюємо державну страховку, яка буде оплачувати медичні послуги, яка буде розпорядником коштів, котрі вже є на казначействі. Коли реформа запрацює, зміниться система адміністрування в лікарнях. Вони почнуть працювати як бізнес" .


ПОВНИЙ ТЕКСТ ІНТЕРВ'Ю ЧИТАЙТЕ ТУТ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n443210
VEhrdlVXOWtSMFF3VEM5U1owNUhSREJNTUdjd1MxQlJkVGxIVURCTU0xRnpRemgyTUV4NlVYUmtRekF3VEdwU2FIUkROREJNTTFGelNIcFNaMDVETVRCWlZGRjJkRWRCTUV4NlVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору