EN|RU|UK
 Економіка
  1848  32

 Нам потрібен безмитний режим для української металопродукції, - заступник міністра економічного розвитку про переговори з Туреччиною

Українська металургія - одна з індустрій, чиї товари є одними з найбільш експортованих, зокрема і до Туреччини.

У рамках угоди про зону вільної торгівлі з Туреччиною українські металурги повинні отримати безмитний доступ на ринок цієї країни. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська, передає "112".

"Ми завжди працюємо над тим, щоб наші експортно-орієнтовані підприємства отримали для себе якомога кращі умови. І оскільки ми вважаємо, що українська металопродукція зараз - одна з індустрій, чий товар фактично найбільше експортується з України, в тому числі, в Туреччину , то наша позиція на цих переговорах полягає в тому, що нам потрібні нулі (безмитний режим, - ред.) для української металопродукції", - заявила Микольська.

За її словами, скасування мит на українську металопродукцію може статися за кількома сценаріями. Це, наприклад, може бути поетапне зниження мит.

"Як ми на ці нулі вийдемо ... Є, наприклад, перехідні періоди, це може бути не відразу, а через період, наприклад, 3 років. Або це може бути поступове зниження - спочатку 50%, потім повне скасування", - повідомила заступник міністра.

В цілому, за словами Микольської, переговори не завершені до моменту, поки угода не підписана. Тому доля турецьких зборів на українську продукцію зараз під питанням. Як відомо, Україна знаходиться в переговорному процесі щодо підписання угоди про Зону вільної торгівлі з Туреччиною.

Раніше прем'єр-міністр України заявив, що підприємства гірничо-металургійного комплексу (ГМК) складають 30% ВВП в Україні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n443221
VEhrNGRrdzVRemd3VEZoU1ozUkRkekJNZGxKbk9VZEJNRXhRVW14MFIxQm1Ua000TUV4cVVtZDBReXRtVGtOcE1GbFFVbWRPUXpFd1dXWlNhRGxETkRCTU0xRnpRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору