EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  8543  44

 Кабмін скасував держрегулювання цін на ключові продукти харчування

продукты

Кабінет міністрів скасував державне цінове регулювання на ряд товарів і послуг з 1 липня 2017 року.

Про це йдеться в постанові Кабміну №394 від 7 червня 2017 року, текст якого розміщений на Урядовому порталі, передає Цензор.НЕТ.

"Головна мета цих змін - зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація (дерегуляція) у сфері ціноутворення", - йдеться в поясненні до документа.

Очікується, що це рішення спростить процедуру зміни цін залежно від цінових коливань ринку, що дозволить виробникам швидше реагувати на зміни кон'юктури.

Дія постанови поширюється на граничні торговельні надбавки до оптової ціни виробника на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі не вище 15%, а також на граничні рівні рентабельності і торговельні надбавки на дитяче харчування, граничні розміри плати за послуги, що надаються у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, граничні рівні цін, нормативи рентабельності (у розмірі не вище 20%) за надання в оренду торгових приміщень (площ), торговельно-технологічного та / або холодильного устаткування у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

Постанова набирає чинності з 1 липня 2017 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n443265
VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmRFNURPREJhWWxGMlpFTjNURU5FVW1ka1F6WXdURVJTWjJSSFJEQk1URkZ6VGtNNU1Fd3pVbW96ZWxKb2RFZFhNRXd6VVhWSWVsSm5Ua014TUV4UVVtYzVRemN3V1RkUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFFaazVEWVRCTVJGRnpaRU00TUZwaVVYWlJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору