EN|RU|UK
 Політика України
  7047  9

 Фіксуються спроби шахрайства з електронною чергою на отримання документів у Києві і 8 областях, - Держміграції

паспорт

Державна міграційна служба повідомляє про випадки шахрайства з електронною чергою на отримання документів у своїх підрозділах.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держміграції.

"Фіксуються спроби шахрайства з електронною чергою, яка зараз працює в підрозділах Києва і у 8 областях. Щодня "відловлюються" і блокуються десятки спроб автоматизованого отримання місць у черзі для подальшого перепродажу. У разі виявлення таких випадків записи в черзі анулюються", - йдеться в повідомленні.

Міграційна служба нагадує, що електронна черга передбачає тільки індивідуальний запис, тому за будь-яких обставин не слід купувати талони або запис в електронній черзі, оскільки всі записи, здійснені третіми особами буде анульовано до дати прийому й оформити документ за цими записами не вдасться.

Згідно з останніми змінами в законодавство, ініційованими міграційною службою, біометричні документи можна оформити, крім підрозділів міграційної служби та "паспортних сервісів", ще й у місцевих центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

У травні поточного року громадяни оформили майже 340 тис. закордонних і 85 тис. ID-паспортів. Для порівняння: в квітні 2017 оформлено 216 тис. закордонних паспортів, в травні 2016 року - 192 тис.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n443282
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJaUkZGMFRrTXJNRXd6VVhaa1F6UXdUR3RuTUV3dlVYTk9SMEl3VEM5UmRuUkhRVEJaU2pnd1dXWlJkR1JIUVRCTVVGRnpTSHBSZGpsRGR6QlpTRkYyT1VNck1GbEVVbWR1ZWxGc1RrTXhNRmxFVVhSMFF6Z3dXbUpSY3psSFFUQk1SRkpvZEVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору