EN|RU|UK
 Політика України
  4480  11

 Рада прийняла закон про Фонд енергоефективності

электричество энергетика лэп

Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому проект закону № 5598 від 26 грудня 2016 року "Про Фонд енергоефективності".

Рішення підтримали 278 народних депутатів, повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЄС виділить Україні € 100 млн у разі створення фонду енергоефективності та прийняття необхідних законопроектів, - Хан

Цей Закон визначає правові, економічні та організаційні засади утворення та діяльності Фонду енергоефективності.

"Фонд енергоефективності утворюється з метою підтримки ініціатив з енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження (далі - заходи з енергоефективності), зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану з енергетичної ефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire Європейського Союзу та Договору про створення Енергетичного Товариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері енергоефективності", - йдеться в законі.

Також читайте: Україна і Данія підписали угоду про співпрацю у сфері енергоефективності

Річний бюджет Фонду формується за рахунок коштів Державного бюджету України та коштів, які Фонд отримує як гранти або залучає в інший спосіб із будь-яких інших джерел, не заборонених законом, з урахуванням обмежень, встановлених цим Законом.

При цьому обсяг державних коштів у бюджеті Фонду повинен бути достатнім для досягнення мінімальних цілей у сфері енергоефективності, визначених міжнародними зобов'язаннями України. З цією метою Кабінет Міністрів України може збільшити статутний капітал Фонду або надати Фонду додаткову державну підтримку з Державного бюджету України з урахуванням вимог бюджетного законодавства.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443291
VEhrNGRrdzVSMFV3VERkUmRtUkRNR1pPUXpFd1RETlJkR1JIUVRCTVVGRjBaRWRETUV4cVVYVjBRM2RtVGtNeE1Fd3pVWFJrUjBFd1RGQlJkblJETVRCWlZGRjBaRU0yTUZsTVVYVk9RM2t3VEROU2JIUkhRakJaVEZKcVNIcFJhM1JEWnc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору