EN|RU|UK
 За кордоном
  17791  165

 У Росії хочуть заборонити технології для доступу до заблокованих сайтів

интернет компьютер запрет

У Держдуму Росії внесено законопроект, що обмежує можливість легального використання технологій для "обходу блокування" сайтів у мережі Інтернет.

Відповідну ініціативу розміщено в четвер у базі законодавчої діяльності нижньої палати парламенту РФ, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

Авторами ініціативи виступили депутати Максим Кудрявцев ("Єдина Росія"), Микола Рижак ("Справедлива Росія"), Олександр Ющенко (КПРФ).

Згідно з пояснювальною запискою, ініціатива пропонує встановити заборону на використання на території РФ "інформаційно-телекомунікаційних мереж, інформаційних систем і програм для ЕОМ для отримання доступу до інформаційних ресурсів, у тому числі сайтів або сторінок сайтів у мережі Інтернет, доступ до яких на території РФ обмежений".

Крім того, проект закону пропонує надавати власникам відповідних мереж і програм доступ до інформаційного ресурсу Роскомнадзору, який містить відомості про ресурси, доступ до яких у Росії обмежений.

За невиконання протягом 30 днів вимоги Роскомнадзору про заборону пропонують обмежити доступ до інформаційних ресурсів, що надають "обхід блокування" сайтів.

Автори ініціативи заявляють, що зараз є можливість виявити посилання на заблоковані ресурси в пошукових системах, а також часто використовують технології, що дозволяють обійти блокування заборонених ресурсів. Використовуються тезнології, які направляють трафік російських Інтернет-користувачів через закордонні сервери, анонімні проксі-сервери, віртуальні приватні мережі.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n443293
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmMyUkRLekJaUkZGMmRFTTVNRXhDT0RCYVlsRjJaRWRETUV4WVVtZE9Remt3VEZoU1oyNTZVV3hPUXpFd1dVUlJkSFJETURCWlVGRjJUa04zWms1RFp6Qk1OMUpuWkVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору