EN|RU|UK
 Події
  2342  15

 Для ремонту газопроводу "Макіївка-Авдіївка" потрібно налагодити взаємодію по обидва боки лінії розмежування, - СЦКК

авдеевка

Українська сторона СЦКК контролює ситуацію ремонту газопроводу "Макіївка-Авдіївка".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні української сторони СЦКК на сторінці прес-центру АТО у Фейсбуці.

"Увечері, 7 червня, унаслідок бойових дій поблизу Авдіївки було пошкоджено ділянку магістрального газопроводу "Макіївка-Авдіївка". Тиск газу в системі почав стрімко падати і його подачу було припинено.

8 червня співробітники Краматорського управління "Харківтрансгазу" проаналізували характер пошкодження газопроводу та визначили обсяг ремонтно-відновлювальних робіт. Отже, відновити постачання газу в Авдіївку можна за 12 годин. Але, як з'ясувалося, зробити це не так просто.

Виконання цих робіт можливо лише за відсутності газу в системі. Але вузол системи, який регулює подача газу в напрямку Авдіївки, - на території, тимчасово непідконтрольній уряду України. Таким чином, можливе несанкціоноване відкриття подачі газу в систему під час проведення ремонтно-зварювальних робіт, що може становити загрозу для життя робітників ремонтної бригади", -
йдеться в повідомленні.

Також читайте: "Авдіївка з водою, але частково - без газу", - Жебрівський

Зазначено, щоб для того, щоб вирішити це питання, українська сторона СЦКК пропонує налагодити взаємодію керівників газових господарств по обидва боки від лінії розмежування за допомогою міжнародних гуманітарних організацій, зокрема ОБСЄ: "Українська сторона СЦКК готова у найшвидший термін опрацювати заявки на проведення аварійно-відновлювальних робіт і забезпечити своєчасне отримання гарантій безпеки. Тоді залишиться чекати забезпечення відповідних гарантій безпеки від керівництва ОРДО. На жаль, як свідчить статистика, це не так легко. Так, із 57 заявок від керівників підприємств на проведення ремонтно-відновлювальних робіт у зоні, наближеній до лінії розмежування, отриманих СЦКК лише в травні місяці цього року, керівництвом АТО надано гарантії безпеки за 56 заявкам, тоді як від керівництва ОРДО й ОРЛО лише за 4 заявками. Це дає підстави стверджувати про незацікавленість керівництва ОРДО й ОРЛО у відновленні інфраструктури Донбасу".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443331
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua01yTUV4eVVtYzVReTh3VERkUmMzUkRkekJNTTFKc2FVUlNaM1JETVRCWlJGRjFUa2RETUV3M1VtZE9SMWN3V21OblRGTkVVWFYwUjBFd1RHcFJka05FVW14cFJGRjBUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VWMlRIazRkakJNVUZGelRrTXpaazVEZWpCTVJGRjBPVU1yTUV3dlVtZE9ReXN3VEV4U2JIUkRNR1pPUXlzd1RFaFNaMlJIUXpCWlJGSnNkRU0zWms1SFFUQk1XRkYyVGtNck1Fd3pVbWR1ZWxGelpFTXJNRXh1VVhaMFEza3dXbGxuTUV4VVVteDBSMWhtVGtObE1FcElVVzlrUTBWbVRrTm9NRXRpVVcxMFEyRm1Ua05STUV4TVVYUk9SMWN3V21aUmMzUkROakJNUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору