EN|RU|UK
 Економіка
  2216  29

 Український метал не є загрозою для виробників ЄС, - заступник міністра економіки

Одне із завдань уряду - довести Європейському Союзу, що українська металургійна продукція, яку постачають на цей ринок, не є загрозою для ЄС.

Про це заявила заступниця міністра економіки Наталія Микольська в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи питання про антидемпінгове розслідування щодо української металопродукції з боку ЄС.

"Наше завдання як уряду зараз - показати Єврокомісії дві важливі речі - що український експорт у ЄС не є загрозою для їхнього нацвиробника. Навпаки, попри угоду про Асоціацію, наші виробники є частиною так званих цих ланцюжків доданої вартості. Тобто наш фактично металопрокат, який виробляють, використовують європейські компанії для того, щоб далі робити готову продукцію й експортувати, серед іншого й на ринки третіх країн", - заявила Микольська.

Також, за словами Микольської, українські виробники поводяться на ринку ЄС чесно, демпінгу з їхнього боку немає.

"Друга важлива річ - ми говоримо про те, що ми не демпінгуємо, що наші українські компанії ведуть чесну практику на ринку ЄС. І важливо те, що все-таки, якщо ми хочемо будувати знову-таки важливу вільну торгівлю з ЄС, - то ми повинні поводитися як порядні партнери", - заявила заступниця міністра.

Як повідомляли раніше, ЄС веде антидемпінгове розслідування проти української металургійної продукції - гарячекатаного рулону і товстого листа.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443367
VEhrNGRrdzVRemd3VEZoU1ozUkRkekJNZGxKbk9VZEJNRXhRVW14MFIxQm1Ua05GTUV4TVVtZE9ReXN3V1VoUmRuUkhUekJNWXowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору