EN|RU|UK
 Суспільство
  6783  58

 Ремонт Південно-Донбаського водогону завершено, водопостачання відновлено. ФОТОрепортаж

Ремонтно-відновлювальні роботи на Південно-Донбаському водогоні успішно завершені. Насосна станція першого підйому знову працює і забезпечує водою населення Донбасу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО, станція є одним із найважливіших вузлових об'єктів у системі водопостачання регіону. Завдяки її запуску переведена на штатний режим роботи Донецька фільтрувальна станція, яка забезпечує водою майже 600 тис. осіб. Раніше вона працювала на резервному джерелі водопостачання, і цього, на думку фахівців, було вкрай недостатньо.

Пішла вода на Червоноармійську та Великоанадольську фільтрувальні станції, що обслуговують близько 400 тисяч людей на півдні Донецької області. Отримали технічну воду і відновили виробничі потужності великі підприємства регіону, зокрема Авдіївський коксохімічний завод і Курахівська теплоелектростанція.


Нагадаємо, раніше понад 380 тис. жителів 5 районів Донецької області залишилися без водо- та електропостачання через пошкоджених високовольтних ліній електропередач унаслідок обстрілів російсько-терористичних військ.


Ремонт Південно-Донбаського водогону завершено, водопостачання відновлено 01Ремонт Південно-Донбаського водогону завершено, водопостачання відновлено 02Ремонт Південно-Донбаського водогону завершено, водопостачання відновлено 03Ремонт Південно-Донбаського водогону завершено, водопостачання відновлено 04

(Фото зі сторінки прес-центру штабу АТО)Источник: https://ua.censor.net.ua/p443530
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmRrNURLekJNTTFKbmJucFJjM1JES3pCTVZGRjJkRU12TUV3M1VtZGtSME13VEVSU2FEbERkekJNTTFGMlpFZFFaazVEVlRCTU4xRjJaRU40TUV4RVVtZFJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору