EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  17790  23

 Влада РФ посилила репресії у зв'язку з "українським чинником", - російські правозахисники

агора

Російська влада посилила репресії у країні після окупації Криму й агресії на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це йдеться в доповіді "Український чинники" у протистоянні російської влади і суспільства", яку підготувала Міжнародна правозахисна група "Агора" (Росія).

"Ставши причиною міжнародної ізоляції країни, запровадження економічних санкцій і серйозного розколу в суспільстві, анексія також прямо чи опосередковано сприяла посиленню репресій у найрізноманітніших напрямках", - зазначають автори.


За їхньою інформацією, з 2014 року інтернет і бібліотеки в Росії цілеспрямовано зачищають від "проукраїнських", з точки зору влади, ресурсів, посилився тиск на ЗМІ і неурядові організації, набагато активніше стали притягувати до кримінальної відповідальності за статтями про шпигунство і державну зраду, пов'язаних саме зі "співпрацею" з Україною.

На думку авторів доповіді, крім безпосередньо репресій за підтримку України, російська влада використовувала "українське питання" як привід для посилення внутрішньої політики. Прикладом слугує блокування сайтів незалежних ЗМІ, активне переслідування за "екстремізм", заборона діяльності громадських організацій тощо.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443633
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua01yTUV4eVVtYzVReTh3VEVSU2FIUkhWekJaT0djd1RISlNaMDVETkRCTWVsSm5lVGgyVEhrdlVYWTVSMEV3VEVSUmMzUkRkMGxPUXpjd1dUZFJkRTVETkRCTU0xRjFTSHBTWjA1RE1UQk1MMUpuVGtNeE1GbElVbXgwUjFobVRrTXZNRmxFVVhOT1Eza3dURGRSZERsRGR6QlpXRkYxVGtkQ01Fd3pVWFZPUXpZd1RHZzRNRXB5VW1kT1F6UXdUSGc0TUV0RVVYWjBSMEl3V21KU2FqTjZVV3hPUXlzd1RETlJjMlJEZHpCWlJUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору