EN|RU|UK
 Політика України
  2539  6

 НБУ ускладнює процедуру отримання індивідуальних ліцензій при інвестуванні за кордон, - адвокат Романчук

нбу

Інститут індивідуального ліцензування при інвестуванні за кордон треба скасовувати взагалі. Такого інституту в жодній розвиненій країні немає.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написав адвокат, керівник Міжнародного правового центру EUCON Ярослав Романчук.

"НБУ ускладнює процедуру отримання індивідуальних ліцензій при інвестуванні закордон. Спрощення, це тільки на перший погляд, особливо коли читаєш заголовок прес-релізу НБУ. Варто прочитати всю Постанову, там є багато "цікавого". Наприклад: резидент, крім документів, визначених пунктом 2.1 глави 2 цієї Інструкції, зобов'язаний додатково подати до Національного банку: 1) інформацію/документи за підписом/засвідчені підписом заявника (уповноваженої ним особи), що має/мають підтверджувати наявність економічної доцільності (сенсу) операції зі здійснення інвестиції. Така інформація/документи може/можуть бути оформлена/оформлені у вигляді бізнес-плану або іншим чином; Так що СЕНС буде визначати чиновник НБУ. Такий інститут як індивідуальне ліцензування треба скасовувати взагалі, це не функція НБУ і такого інституту немає в жодній розвинутій країні", - заявив адвокат.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НБУ поки не отримав у міжнародні резерви конфісковані кошти Януковича
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443667
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROUmMzUkRNVEJaU0ZKbmRFTTBNRmxpVW14MFIxaG1Ua00zTUZwaVVtaDBRekV3VEROUmREbEhWekJaT1Rnd1RFaFNhblJIUVRCTU4xRjFkRWRCTUV4RVVtZDBSMWN3V1RrNE1Fb3pVV3RrUTJvPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору