EN|RU|UK
 Політика України
  3334  18

 Питання членства України в ЄС сьогодні на порядку денному не стоїть, - Мінгареллі

мингарелли

Питання членства України в Європейському Союзі на сьогодні на порядку денному не стоїть.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю DW заявив посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, відповідаючи на питання, чи може Угода про асоціацію Україна-ЄС підготувати політичне підґрунтя для того, щоб Україна з часом стала членом ЄС.

"Це питання не стоїть на нашому порядку денному, прямо кажучи. І я не думаю, що комусь варто було б порушувати це питання. Сьогодні наш виклик як Європейського Союзу полягає в тому, щоб допомогти процесу реформ, модернізувати країну, встановити верховенство права, отримати ефективний державний апарат через реформу адміністрації та процес децентралізації, модернізувати економіку за допомогою земельної реформи, реструктуризації державних підприємств, приватизації, реструктуризації енергетичного сектора, очищення банківського сектора, і - прогресивно - рухатися, штовхати українську економіку до спільного ринку. Через гармонізацію законодавства, яке забезпечує угоду про асоціацію. Якщо ми серйозно попрацюємо кілька років над цими викликами, Україна зробить багато для того, щоб наблизитися до ЄС і поліпшити умови життя свого населення", - заявив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Українці не становлять міграційного ризику для Євросоюзу, - Мінгареллі

За словами дипломата, необхідно зробити все можливе, щоб допомогти Україні організувати своє політичне життя у відповідності зі стандартами ЄС, досягти європейських стандартів і норм у всіх секторах економічного та суспільного життя.

"Це займе кілька років дуже важкої і серйозної роботи, і ми повинні були б сфокусуватися на ній. Решту питань не варто навіть ставити - оскільки це лише створить ілюзії з української сторони й труднощі з боку ЄС", - сказав Мінгареллі.

Також читайте: Мінгареллі на запуску "таймера безвізу": "Одного разу ми всі будемо в одній сім'ї"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443708
VEhrdlVXNU9SMWN3VEROUmN6bERkekJaUkZGMFpFTTNNRXgyVW14cE9IWXdURVJTWjJSREt6QlpZbEpzZEVOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTkZNRXhNVW1kT1F5c3dXVWhSZG5SSFR6Qk1ZejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору