EN|RU|UK
 Політика України
  998  12

 Злочини періоду Євромайдану і події в Одесі 2 травня 2014 року мають бути розслідувані ефективно і без затягування, - ООН

оон

Злочини періоду Революції Гідності та події в Одесі 2 травня 2014 року повинні бути розслідувані ефективно і без зволікань.

Про це заявила голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Фіона Фрейзер, представляючи нову доповідь ООН про ситуацію з правами людини в Україні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Що стосується випадків Майдану. Ми вітаємо завершення досудового розслідування щодо випадків вбивства і спроб вбивства протестувальників на Кріпосному Валу. Однак ми помічаємо, що обвинувачені в цьому випадку, а також інші обвинувачені уникли правосуддя. Розслідування, пов'язане з інцидентом в Одесі, було сильно затягнуто, суд над 20 федералістами почався вже в третій раз і був перенесений у новий суд вчетверте. Ми закликаємо владу забезпечити ефективні розслідування, які проводяться без затягування, і щоб розслідування дотримувалися міжнародних стандартів прав людини", - заявила Фрейзер.

Доповідь охоплює період з 16 лютого по 15 травня 2017 року та містить результати спостережень і рекомендації щодо ситуації з правами людини в Україні. Особлива увага в документі приділяється східним областям та Криму.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору